آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
بهترین کشور های برای کار در سال ۲۰۱۸

بهترین کشور های برای کار در سال ۲۰۱۸

 

اخیرا موسسه HSBC لیستی از بهترین کشورها برای کار در سال ۲۰۱۸ منتشر کرده. این رتبه بندی براساس مطالعات آماری (مثل تعداد شاغلان، پیشرفت شغلی، تعداد مهاجران و دیگر فاکتورهای موثر ) و نظرسنجی از ۲۷۰۰۰ مهاجر در ۱۹۰ کشور جهان به دست اومده.

حالا لیست این ۱۰ کشور رو به ترتیب براتون میاریم:

 

۱۰ – بحرین

 

بهترین کشور های برای کار در سال 2018

درآمد متوسط سالانه مهاجران: ۹۸۶۲۲ دلار (حدود ۴۷۳ میلیون تومان)

بیشتر مردم، بحرین رو خیلی دست کم میگیرن و اصلا فکر نمیکنند که میشه توی این کشور به موفقیت های شغلی خوبی رسید. حدود ۶۵ درصد از مهاجران کمک هزینه سالیانه ای میگیرند که با اون میتونند به کشورهای خودشون سر بزنند. حدود ۹۱% از افراد هم مزایای شغلی خاص دارند که توی قراردادهاشون هم میاد. میانگین جهانی این عدد فقط ۶۷% هست.

 

۹- بریتانیا

بهترین کشور های برای کار در سال 2018

درآمد متوسط سالانه مهاجران: ۸۳۲۲۷ دلار (حدود ۴۰۰ میلیون تومان)

تا سالهای قبل بریتانیا اصلا توی این رده بندی نبود. توی این کشور بعد از کاهش بحران های یورو و اتحادیه اروپا، وضع کار خیلی بهتر شده. تو این کشور، مهاجران آموزش داده میشن و میتونند با مهارت هاشون کارهای بهتر و پردرآمد تری داشته باشن. ۶۲درصد از مهاجران توی کارهاشون ارتقای شغلی کافی رو داشتند و راضی هستن

 

۸- هنگ کنگ

 

بهترین کشور های برای کار در سال 2018

درآمد متوسط سالانه مهاجران: ۱۶۹۷۵۶ دلار (حدود ۸۱۴ میلیون تومان)

توی هنگ کنگ همه دارن با تمام قدرت کار میکنند. از نظر درآمد و پیشرفت کاری، این کشور عالیه ولی اونجا زندگی با کیفیتی نخواهید داشت. آب و هوا هم شرجی هست و شاید به مذاق شما خوش نیاد. طبق آمارها، ۶۸ درصد از مهاجران به هنگ کنگ این کشور رو محل خیلی مناسبی برای کسب درآمد و اشتغال معرفی کردند. اما ۵۰ درصد مهاجران گفتند که تعادل بین کار و زندگی رو از دست دادند وکار خیلی بیشتر شده.

 

۷- اتریش

بهترین کشور های برای کار در سال 2018

درآمد متوسط سالانه مهاجران: ۸۵۲۸۸ دلار (حدود ۴۱۰ میلیون تومان)

اتریش هم مثل بریتانیا، اولین بار هست که به این لیست اضافه شده و در بین ده کشور برتر برای کار جای گرفته. ۷۱ درصد از مهاجران گفتند که بین کار و زندگی تعادل دارند و همچنین ۶۴درصد هم اعلام کردند که توی کار اصلیشون پیشرفت کردند.

 

۶- سنگاپور

 

بهترین کشور های برای کار در سال 2018

درآمد متوسط سالانه مهاجران: ۱۳۸۶۴۱ دلار ( حدود ۶۶۵ میلیون تومان)

سنگاپور و هنگ کنگ از نشر کاری خیلی شبیه به هم هستند. توی این کشور هم درآمدها و پیشرفت شغلی بالا، ولی کیفیت زندگی پایین هست. طبق آمارها، ۶۲% از مهاجران گفتند که توی شغل خودشون پیشرفت کردند، اما ۳۰درصد از اونها زندگی مناسبی ندارند و بین کار و زندگی تعادل رعایت نشده. اما در نهایت، ۵۳% از افراد از شغل خودشون راضی هستند.

 

برنامه ریزی کنکور توسط آزاد آرمکی

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »