آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
برنامه ریزی تحصیلی


۹۴ بازدید
pasokhadmin


برنامه ریزی تحصیلی

در این پست قصد داریم در مورد نحوه برنامه ریزی تحصیلی صحبت کنیم.

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان سخت کوش و پرانگیزه کشورمان با وجود تلاش های بسیاری که در راه علم ‏آموزی دارند، به نتیجه مورد انتظار نمیرسند.

این افراد با وجود علاقه کافی، انرژی خود را به صورت بهینه مصرف نمیکنند و در آخر متناسب با تلاش خود نتیجه نمیگیرند.

یکی از دلایل این امر، نبود تجربه کافی و عدم استفاده از مشاوران با تجربه است.

تیم تخصصی مشاوره تحصیلی آزاد آرمکی، با دارا بودن مشاوران مجرب و تحصیل کرده به صورت کاملا حرفه ای و برنامه‏ ریزی شده به ارائه خدمات مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی می‏پردازد. مخاطبان این خدمات دانش آموزان مقاطع مختلف از ابتدایی تا دبیرستان، کنکوریها و دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا هستند.

مشاوران آزاد آرمکی خدمات خود را در قالب سوالات عمومی (روشهای افزایش تمرکز، رفع استرس، شیوه های صحیح مطالعه و …)، انتخاب رشته کنکور (معرفی دانشگاه ها و رشته ها)، اخبار مهم (زمان و شیوه ثبت نام آزمونها، ظرفیت رشته ها و …)، منابع مطالعاتی (مخصوصا برای کنکور کارشناسی ارشد و دکترا) و سایر سوالات مهم که افراد با آن مواجه هستند، ارائه میدهد.

علاوه بر دانش آموزان، آزاد آرمکی، خدمات خود را به والدین آنان هم گسترش داده و با راهنمایی پدران و مادرانی که به موفقیت فرزندان خود می اندیشند مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی تخصصی ویژه والدین ارائه میدهد. یکی از عوامل موفقیت هر فرد محیطی است که در آن زندگی میکند و درس میخواند. ما به والدین آموزش میدهیم که چگونه این فضا را برای فرزندان خود ایجاد کنند تا فرد با آرامش کامل فقط بر روی درس ها متمرکز باشد و حداکثر بازدهی را از خود بروز دهد.

سوالات و نظرات خودتون رو از طریق فرم زیر به ما بگید 

 

مشاوران ما در کمتر از ۲ روز کاری به صورت کاملا رایگان به شما پاسخ خواهند داد. 

 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »