آخرین مطالب ارسالی
Last Posts
آهنگ های ویژه
Best Posts
کاشت مو
بهترین سایت کاشت مو با کمترین قیمت
کلینیک زیبایی
افتتاح سایت جدید | حوزه مجازی مهندس طلبه

افتتاح سایت جدید

۳٫۹ (۷۸٫۶۷%) ۱۵ votes

سخنی خودمانی با مخاطبین محترم سایت «حوزه مجازی مهندس طلبه» درباره افتتاح سایت جدید.

بیش از ۶ سال از فعالیت «حوزه مجازی مهندس طلبه» میگذرد. در این ۶ سال فراز و نشیب‌های زیادی را این مجموعه تجربه کرده است. از تجارب شیرین و تجارب تلخ. با همه این اوصاف این مجوعه بعد از ۶ سال با تجربه بسیار زیاد در حال پیمودن ادامه این مسیر طولانی خواهد بود.

از جمله مشکلات پیش‌روی ما در این مسیر، نداشتن امکانات مالی است. به بیش از ۲۰ مجموعه دولتی و غیردولتی برای کمک مالی جلسه گذاشتیم و صحبت کردیم ولی دریغ از یک ریال کمک! سایت حوزه مجازی، هر روز بزرگٰ‌تر و پرمخاطب‌تر میشود و به نوبه خود هزینه‌های جاری سایت روز به روز بیشتر و بیشتر میشود. اگه چند سال قبل بنده به صورت شخصی می‌توانستم تمام هزینه‌های سایت رو بپردازم،‌امروز دیگه این کار نشدنیه!

در این نقطه باید انتخاب میکردیم، یا سایت را تعطیل یا از روشی به کسب درآمد برای این مجموعه می‌پرداخیتم. خب به ناچار و برخلاف میل باطیمان گزینه دوم را انتخاب کردیم. هر چند هدف مجموعه فرهنگی کسب درآمد نیست و نباید باشد،‌ ولی برای حیات و ادامه مسیر چاره ای به کسب درآمد نیست، درست است که ما به اساتید حوزه مجازی هیچ حق‌الزحمه ای پرداخت نمی‌کنیم، ولی هزینه یک مجموعه فرهنگی مانند حوزه مجازی که فقط هزینه استاتیدش نیست، هزینه های بالای اجاره سرور،‌نرم افزارها، طراحی سایت، پشتیبانی سایت و نرم‌افزارها و ده ها هزینه دیگه که اگه یکبار به جزئیات بیان کنیم خود مثنوی هفتاد من خواهد شد!

خب از این مقدمه بگذریم. یکسال گذشته تصمیم به طراحی سایت جدید حوزه مجازی مهندس طلبه گرفتیم. دلایلش متعدد بود، ولی یکی از مهم‌ترین دلایلش به دست‌گیری مدیریت سایت توسط خود مجموعه بود. سایت قبلی را برون‌سپاری کردیم و به شرکتی برای طراحی سپردیم. ولی در دراز مدت به مشکلات متعددی برخودیم. هر تغییر کوچک باید یا صرف نظر می‌کردیم یا مجددا با شرکت طراحی سایت وارد مذاکره می‌شدیم که عملا کار را برای ما خیلی سخت کرد. بعد از این جریانات تصمیم گرفتیم طراحی سایت جدید را به جای برون‌سپاری، توسط خود کادر حوزه مجازی انجام بدیم تا در آینده هر تغییری که خواستیم به راحتی انجام بدیم. حدود ۴ ماه قبل طراحی سایت شروع شد تا اینکه امروز به لطف خدا از سایت به صورت آزمایشی رونمایی گردید.

البته سایت همچنان جای کار دارد و طبق برنامه‌ریزی ها ان شالله تا ۲ ماه آینده به صورت رسمی و نهایی رونمایی میشود، ولی از امروز شما با قالب و طراحی جدید مواجه خواهید بود.

از جمله امکانات جدید سایت امکان خرید برخی از محصولات آموزشی این مجموعه می‌باشد، که این بخش به درخواست متعدد مخاطبان سایت ایجاد گردیده است. توجه نمایید، تمام هزینه محصولات صرفا برای ادامه حیات این مجوعه و تولید محصولات آموزشی جدید مصرف خواهد شد.

در ضمن امکان ثبت نام رایگان در سایت اصلی برای همه مخاطبان فراهم گردیده است. به راحتی همه می‌توانند ثبت نام کنند و در آینده از امکانات مخصوص اعضا بهره‌گیرند. (برای اعضای سایت برنامه‌های خاصی در نظر گرفتیم، که در زمان مناسب رونمایی خواهد شد)

البته بیش از ۵۰ تغییر در طراحی سایت جدید در نظر گرفتیم که از بیانش صرف نظر میکنم. ولی قطعا سایت جدید امکانات بهتری را در اختیار مخاطبان محترم قرار خواهد داد.

در ضمن مطالب سایت با رویکرد علمی و کاربردی به صورت مرتب در سایت بارگزاری می‌گردد که حقیقتا برای مخاطبان مفید باشد.

لازم به ذکر می‌باشد که دو گروه در سایت می‌توانند فعالیت داشته باشند،‌گروه اول محصلین محترم که در دور بلند مدت ۶ ساله دروس حوزوی ثبت نام کردند. این گروه مانند گذشته می‌توانند از امکانات استفاده نمایند. و گروه دوم مخاطبینی که صرفا مایلند از مطالب سایت استفاده نمایند و به صورت رایگان در سایت عضو می‌شوند.

در انتها تقاضا دارم هرگونه مشکلی که در سایت برخورد کردید گزارش دهید تا در اسرع وقت برطرف شود.

در انتها امیدوارم با عنایت خداوند متعال و آقا امام زمان عج بتوانیم خدمات ارزنده‌ای را به شما خوبان ارائه دهیم.

سید محمد حسینی‌نژاد

افتتاح سایت جدید | حوزه مجازی مهندس طلبه
 ارسال در حدود 8 ماه قبل  ادامه مطلب »